Žemės ūkio angarai


Atvykite pas mus su savo vizija ir projekto pabaigoje Jums beliks tik pasiimti raktą nuo Jūsų naujojo statinio.

+370 620 22158  |  info@nelia.lt


Konsultuojame ir padedame apsispręsti dėl Jūsų vizijos


Projektuojameir surenkame


Atliekame visąreikiamą apdailą


Pasirūpiname visa reikiama dokumentacija pastatui įregistruoti

Žemės ūkio angarai – tai plieno konstrukcijų pastatai, skirti įvairiems žemės ūkio srities poreikiams patenkinti. Lietuva yra žemės ūkio šalis, taigi šio tipo pastatai yra itin populiarus. Pastatai puikiai atitinka visus poreikius nuo specialiai įrengtų pastatų gyvuliams auginti iki sandėliavimui skirtų angarų.

ANGARAI IR KITI PLIENO / METALO PASTATAI


Angarai, skirti gyvuliams laikyti (vištidės, kiaulidės ir kt.) – tai specifinės paskirties ir itin aukštus higienos reikalavimus turintys atitikti pastatai. Nesvarbu, ar auginate vištas, kalakutus, antis ar turite kiaulių ūkį, kiekvienu atveju statant pastatą, būtina įvertinti, kokią galvijų auginimo technologiją naudosite, kokio dydžio Jūsų ūkis, ar jis bus ekologinis. Atsižvelgę į Jūsų verslo specifiką, padėsime pastatyti tokį pastatą, kuriame bus visi reikiami pagrindiniai bei papildomi statiniai, tinkamos temperatūros palaikymo, vėdinimo bei apšvietimo sistemos.

Sandėliai, skirti vaisiams bei daržovėms laikyti. Sandėliavimas – tai svarbi vaisių bei daržovių pramonės dalis. Juk nenorite, kad visos pastangos, kurias skyrėte produkcijai užauginti ir transportuoti, nueitų veltui tik dėl vienos proceso grandies. Padėsime pastatyti tinkamą pastatą, kuriame temperatūros ir drėgmės palaikymo sistemas galėsite įsirengti pagal savo poreikius.

Angarai žemės ūkio technikai bei trąšoms laikyti – puikus sprendimas, jei norite investicija į žemės ūkio techniką naudotis maksimaliai ilgai. Tai ne tik patalpa laikyti Jūsų techniką ir sumažinti vagystės tikimybę, bet kartu ir apsaugoti ją nuo aplinkos poveikio (krituliai, temperatūrų kaita ir pan.) tokiu būdu pailginant technikos tarnavimo laiką.

Angarai grūdinei kultūrai sandėliuoti – tai vis sparčiau populiarėjantis sprendimas, lyginant su grūdų saugojimo bokštais. Sandėlį lengvai galima atskirti pertvaromis, o esant poreikiui naudoti ir kitiems tikslams (pvz.: laikyti įvairią techniką).


Plieno konstrukcijų pastatai statomi greitai, nes jos paruoštos itin tiksliai, taigi nebereikia nieko koreguoti


Plienas suderinamas su kitomis medžiagomis ir tai leidžia sukurti įvairius patraukliai atrodančius dizainus


Šie pastatai atitinka visus Europos Sąjungos bei ISO standartus ir tai paaiškina vis didėjantį jų populiarumą


Pastatai prižiūrimi ir restauruojami paprastai

Jei dar tik mąstote apie galimą viziją ir net neįsivaizduojate, nuo ko pradėti, arba priešingai – jau tiksliai įsivaizduojate būsimą statinį, bet kuriuo atveju kreipkitės į mus, kad kartu aptartume visus statinio projektavimo, įrengimo ir kt. niuansus bei rastume sprendimą, tinkantį geriausiai Jūsų atveju.