Sporto paskirties angarai


Atvykite pas mus su savo vizija ir projekto pabaigoje Jums beliks tik pasiimti raktą nuo Jūsų naujojo statinio.

+370 620 22158  |  info@nelia.lt


Konsultuojame ir padedame apsispręsti dėl Jūsų vizijos


Projektuojameir surenkame


Atliekame visąreikiamą apdailą


Pasirūpiname visa reikiama dokumentacija pastatui įregistruoti

Sporto paskirties angarai – tai greitai ir paprastai sumontuojami pastatai, kurių dydis, vidaus bei išorės apdaila ir išplanavimas – neribojami. Šis sprendimas puikiai tiks tiek norint įsirengi jojimo maniežą, tiek pastatyti ledo areną, tiek krepšinio salę su aukštomis lubomis ar net visą sporto areną. Pagrindinis šių pastatų privalumas – tai jų funkcionalumas ir universalumas bei greita ir paprasta statybos eiga.

ANGARAI IR KITI PLIENO / METALO PASTATAI


Jojimo maniežai ir arklidės. Žirgininkystė Lietuvoje – tai itin gilias tradicijas turinti sporto šaka. Neretai šie nuostabūs gyvūnai yra lyg šeimos nariai, o ir jų priežiūrai reikalingos sąlygos bei skiriamas laikas tai tik patvirtina. Maniežas jojimui yra gana paprastai ir greitai pastatoma konstrukcija, jis yra atsparus vėjui ir vandeniui, taigi susibūrę jose lankytojai jausis patogiai, tačiau dažniausiai vien juo neapsiribojama. Tame pačiame pastate galima įrengti ir pagalbines patalpas (pvz. įrankiams sudėti ar šienui laikyti). Visiškai šalia galima įrengti ir Jūsų pageidaujamo dydžio arklides ar net prijungti Jūsų gyvenamąjį namą (tai itin populiarus vakarietiškas modelis), taigi prižiūrėti savo augintinius galėsite eiti tiesiai iš savo namų, praktiškai su pižama.

Sporto salės ir arenos – tai papratai ir greitai sumontuojamos konstrukcijos, kurios gali būti įvairaus dydžio bei aukščio, o jų pritaikymas yra universalus: nuo nedidelės salės iki didžiulės arenos, skirtos įvairiems renginiams (sporto varžybos, koncertai, kt. renginiai).

Pastatai įvairioms sporto šakoms gali būti puikus sprendimas, kai reikia patalpų, kurias būtų galima ne tik įrengti konkrečiai sporto šakai, bet ir, esant reikalui, pritaikyti įvairioms sporto šakoms ar poilsiui. Daugiafunkciai sporto kompleksai – tai itin populiarėjantis pastato tipas, juose galima įrengti bėgimo takelius, įvairaus dydžio sales varžyboms bei vietas žiūrovams, taip pat įrengti visas aptarnavimo patalpas (rūbines, kasas, budėjimo, medicinos postus ir kt.) ar net pirtis, baseinus, kavines.


Plieno konstrukcijų pastatai statomi greitai, nes jos paruoštos itin tiksliai, taigi nebereikia nieko koreguoti


Plienas suderinamas su kitomis medžiagomis ir tai leidžia sukurti įvairius patraukliai atrodančius dizainus


Šie pastatai atitinka visus Europos Sąjungos bei ISO standartus ir tai paaiškina vis didėjantį jų populiarumą


Pastatai prižiūrimi ir restauruojami paprastai

Sportui, poilsiui, renginiams – viskam, kas tik Jūsų planuose, ar dar tik apsvarstymuose. Kreipkitės, kad kartu galėtume įgyvendinti įvairios paskirties pastatų realizavimą, maksimaliai išnaudodami funkcionalumo ir universalumo privalumą.