Pramonės angarai


Atvykite pas mus su savo vizija ir projekto pabaigoje Jums beliks tik pasiimti raktą nuo Jūsų naujojo statinio.

+370 620 22158  |  info@nelia.lt


Konsultuojame ir padedame apsispręsti dėl Jūsų vizijos


Projektuojameir surenkame


Atliekame visąreikiamą apdailą


Pasirūpiname visa reikiama dokumentacija pastatui įregistruoti

Pramonės angarai yra pastatomi paprastai ir greitai, gali būti įvairių dydžių ir išvaizdos, taigi juos itin paprastai pritaikysite bet kuriai Jūsų pramonės sričiai. Angarai yra stabilūs, erdvūs, turi gerą drėgmės ir šilumos izoliaciją, juose įrengtos vėdinimo ir lietaus nutekėjimo sistemos, langai, švieslangiai bei kitos sudedamosios dalys. Šiuose angaruose galėsite įrengti tiek įvairiausius cechus ar gamyklas, tiek ir papildomas administracijos ar kitas aptarnavimui reikalingas patalpas.

ANGARAI IR KITI PLIENO / METALO PASTATAI


Pramoniniai šaldytuvai. Šaldymo įranga itin plačiai naudojama įvairiose srityse: maisto produktų, gėrimų, kosmetikos saugojimui, farmacijos, chemijos pramonėje ir daugelyje kitų. Dėl tokio plataus naudojimo, ji gali būti įvairaus dydžio nuo nedidelių šaldytuvų iki izoliuotų ir automatiškai valdomų, didelės šaldymo galios šaldymo patalpų. Naudojant šaldymo įrangą, svarbu nepamiršti ir kitų patalpų kondicionavimo (pramoninių, administracinių ir kt.). Dėl savo funkcionalumo ir universalumo plieno konstrukcijų angarai yra puikus sprendimas, kuris atitiks visus šios plačios srities poreikius.

Mėsos gamybos ir perdirbimo cechai – tai itin aukštus reikalavimus turintys atitikti pastatai (higienos reikalavimai, specialių patalpų įrengimas bei tinkamas jų atskyrimas, kt.). Atsižvelgę į Jūsų verslo specifiką, padėsime pastatyti tokį pastatą, kuriame bus visi reikiami pagrindiniai bei papildomi statiniai, tinkamos temperatūros palaikymo, vėdinimo bei apšvietimo sistemos.

Logistikos ir sandėliavimo angarai – tai didelį populiarumą turintys pastatai, nes gali būti praktiškai ir lengvai pritaikomi įvairiose srityse. Laikinieji angarai yra puikus sprendimas trumpiems projektams, pvz.: nedidelis pastatas kelių statybos darbų metu, laikinas angaras sandėliavimo ar logistikos problemų sprendimui, laikinas pastatas žemės ūkio technikos sandėliavimui ir kt. Nuolatiniams poreikiams gali būti įrengti įvairaus dydžio pastatai, kuriuose galėsite įsirengti reikiamus logistikos terminalus, papildomas ar adminstracijos patalpas.


Plieno konstrukcijų pastatai statomi greitai, nes jos paruoštos itin tiksliai, taigi nebereikia nieko koreguoti


Plienas suderinamas su kitomis medžiagomis ir tai leidžia sukurti įvairius patraukliai atrodančius dizainus


Šie pastatai atitinka visus Europos Sąjungos bei ISO standartus ir tai paaiškina vis didėjantį jų populiarumą


Pastatai prižiūrimi ir restauruojami paprastai

Nesvarbu, kokia pramonės sritimi užsiimate, kreipkitės į mus, kad kartu aptartume visus statinio projektavimo, įrengimo ir kt. niuansus bei rastume sprendimą, tinkantį geriausiai Jūsų atveju.