Nestandartiniai plieno pastatai


Atvykite pas mus su savo vizija ir projekto pabaigoje Jums beliks tik pasiimti raktą nuo Jūsų naujojo statinio.

+370 620 22158  |  info@nelia.lt


Konsultuojame ir padedame apsispręsti dėl Jūsų vizijos


Projektuojameir surenkame


Atliekame visąreikiamą apdailą


Pasirūpiname visa reikiama dokumentacija pastatui įregistruoti

Nestandartiniai plieno pastatai – tai visi projektai, kurių įgyvendinimas gali pasirodyti kaip didžiulis iššūkis, tačiau išeitis tikrai yra. Daugeliu atveju būtent plieno konstrukcija ir tampa ta geriausia išeitis dėl jos tvirtų, universalių ir funkcionalių sprendimų.

ANGARAI IR KITI PLIENO / METALO PASTATAI


Nuo nedidelio statinio iki didžiulio projekto. Tobulėjant ir atsirandant vis naujoms verslo sritims, atsiranda poreikis įvairesniems statiniams, jų išvaizdai, panaudojimui, pritaikomumui. Plieno konstrukcijų pastatai, angarai, sandėliai, kompleksai ir daug kitų statinių gali puikiai tikti tiek nedidelei patalpai įsirengti, tiek ir didžiuliam projektui įgyvendinti.

Individualūs namai – tai įvairiausio dydžio bei dizaino gyvenamieji pastatai, kuriuos pamatę niekada nepagalvosite, kad tai yra plieno konstrukcijos. Vis tobulėjantys dizaino sprendimai, plačios panaudojimo galimybės, itin greita statyba tampa svarbiais argumentais, renkantis plieno konstrukcijas. Tokie individualūs namai gali būti neriboto ploto bei aukščio, turi gerą drėgmės ir šilumos izoliaciją. Pertvaros, durys bei langai gali būti įrengti Jūs pageidaujamose vietose, o pastato spalvų bei apdailos galimybės suteikia visišką laisvę įvairiems kūrybiniams sprendimams.

Įvairaus dydžio pastatai, reikalaujantys nestandartinių sprendimų – tai tokie projektai, kurie dėl savo specifikos reikalauja gerokai pasukti galvą, pvz.: norint įrengti 25 metrų aukščio pastatą, plieno konstrukcija gali būti ir vienintelė išeitis, nes to padaryti naudojant kitas medžiagas, laiko ir kainos atžvilgiu, neapsimoka.


Plieno konstrukcijų pastatai statomi greitai, nes jos paruoštos itin tiksliai, taigi nebereikia nieko koreguoti


Plienas suderinamas su kitomis medžiagomis ir tai leidžia sukurti įvairius patraukliai atrodančius dizainus


Šie pastatai atitinka visus Europos Sąjungos bei ISO standartus ir tai paaiškina vis didėjantį jų populiarumą


Pastatai prižiūrimi ir restauruojami paprastai

Jei turite poreikį ar dar tik idėją, nežinote, koks geriausias jos įgyvendinimo būdas, norite kokybiško pastato ir protingos investicijos į jį, pasidalinkite savo idėja su mumis ir Jūs nustebsite, kokios plačios yra plieno konstrukcijų statinių galimybės.