Komercinės paskirties pastatai


Atvykite pas mus su savo vizija ir projekto pabaigoje Jums beliks tik pasiimti raktą nuo Jūsų naujojo statinio.

+370 620 22158  |  info@nelia.lt


Konsultuojame ir padedame apsispręsti dėl Jūsų vizijos


Projektuojameir surenkame


Atliekame visąreikiamą apdailą


Pasirūpiname visa reikiama dokumentacija pastatui įregistruoti

Komercinės paskirties pastatai tai įvairiausio dydžio bei dizaino pastatai, kuriuos pamatę niekada nepagalvosite, kad tai yra plieno konstrukcijos. Būtent dėl vis tobulėjančių dizaino sprendimų, plataus panaudojimo galimybių bei itin greitos statybos, komercinės paskirties plieno konstrukcijų pastatai populiarūs ne tik visame Pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Tai puikus sprendimas tiek pavieniams, tiek ir kompleksiniams pastatams, pvz. keli atskiri biurai arba prekybos centras su šalia esančiu administraciniu pastatu.

ANGARAI IR KITI PLIENO / METALO PASTATAI


Plieno konstrukcijų biurai – tinkamas sprendimas, kai reikia įvairiausio dydžio biurų, o gaišti laiko bei pinigų ilgai truksiančioms statyboms nenorite. Plačios dizaino galimybės bei įvairių fasado apdailos medžiagų tarpusavio suderinamumas (medis, metalas, apdailos plokštės ir kt.) suteikia itin daug laisvės įvairiems kūrybiniams sprendimams. Ir žinoma, plieno konstrukcijų biurai ne tik atitinka visus garso laidumo ir priešgaisrinius reikalavimus, bet ir pasižymi aukštu šilumos išsaugojimu.

Prekybos centrai ir parduotuvės. Puikiai suprantame, kad kiekvienam prekės ženklui itin svarbus ne tik jo išskirtinumas bei atpažįstamumas, bet ir patalpų pritaikymas būtent to ženklo verslo specifikai. Plieno konstrukcijų prekybos centrai ir parduotuvės idealiai atitinka visus verslo poreikius: pastatai gali būti neriboto ploto bei aukščio, juose esanti erdvė išnaudojama iki 100 procentų, pertvaros, durys bei langai gali būti įrengti, kur tik Jūs pageidausite, o pastato spalvos bei apdaila visiškai atitiks įmonės prekės ženklą.

Plieno konstrukcijų dirbtuvės – tai pastatai, kuriuos galėsite panaudoti kaip nedideles patalpas Jūsų hobiui, plotą įvairiems įrankiams susidėti, įsirengti nuolatinę darbo vietą ar net didžiulę gamyklą. Šiuose pastatuose nesudėtingai galėsite sumontuoti visą reikalingą įrangą (pvz. kranus).

Laboratorijos. Suprojektuoti, pastatyti ir įsirengti jas galėsite taip, kad pastatas būtų ne tik idealiai apšviestas, apšildytas bei vėdinamas, bet ir puikiai atitiktų Jūsų įmonės veiklos procesus bei jiems reikalingą patalpų suplanavimą ir išdėstymą.


Plieno konstrukcijų pastatai statomi greitai, nes jos paruoštos itin tiksliai, taigi nebereikia nieko koreguoti


Plienas suderinamas su kitomis medžiagomis ir tai leidžia sukurti įvairius patraukliai atrodančius dizainus


Šie pastatai atitinka visus Europos Sąjungos bei ISO standartus ir tai paaiškina vis didėjantį jų populiarumą


Pastatai prižiūrimi ir restauruojami paprastai

Jei turite poreikį ar dar tik idėją, bet abejojate, ar plieno konstrukcijos yra tinkamiausias pasirinkimas įgyvendinti ją 100 proc., pasidalinkite savo idėja su mumis ir Jūs nustebsite, kokios plačios yra plieno konstrukcijų statinių galimybės.