Aviacinės paskirties angarai


Atvykite pas mus su savo vizija ir projekto pabaigoje Jums beliks tik pasiimti raktą nuo Jūsų naujojo statinio.

+370 620 22158  |  info@nelia.lt


Konsultuojame ir padedame apsispręsti dėl Jūsų vizijos


Projektuojameir surenkame


Atliekame visąreikiamą apdailą


Pasirūpiname visa reikiama dokumentacija pastatui įregistruoti

Aviacinės paskirties angarai. Nuolat augant paklausai kelionėms oru bei nedidelių lėktuvų naudojimui privačiais tikslais, taip pat didėja ir poreikis orlaivių laikymui, techniniam aptarnavimui bei remontui. Galime pasiūlyti įvairiausius sprendimus tiek nedideliems asmeninio naudojimo lėktuvams laikyti, tiek ir didžiuliams angarams, su įrengtomis dirbtuvėmis bei šalia esančiais administracijos ar kitais pastatais, pvz.: aviacijos muziejus.

ANGARAI IR KITI PLIENO / METALO PASTATAI


Lėktuvų angarai gali būti įrengti įvairaus dydžio lėktuvams, malūnsparniams bei asmeninėms aviacijos priemonėms laikyti. Priklausomai nuo orlaivio dydžio, galime sumontuoti tiek mobiliuosius angarus, kurie bus lengvai surenkamai, išardomi ir transportuojami, tiek ir didelius angarus su dirbtuvėmis ar administracijos pastatais. Angarai gali būti „šiltojo“ ir „šaltojo“ tipo. Angarų dangą parinksime pagal Jūsų techninius reikalavimus, tai gali būti šiltinta plokštė, PVC tentas ar skarda. Aviacinės paskirties angarų vartai dažniausiai yra per visą angaro plotį, taigi vartų konstrukcija yra gana sudėtinga. Atsižvelgę į Jūsų poreikius bei šios srities specifiką, patarsime ir pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą (pvz.: vartų plokštės slankioja horizontaliais bėgiais arba pasisuka apie horizontaliąją ar vertikaliąją ašį).

Remonto dirbtuvės gali būti įrengtos tiek nedideliems lėktuvams aptarnauti, tiek ir kaip didžiuliai orlaivių technikos centrai. Aviacijos pramonė yra viena tiksliausių Pasaulyje, aukšti reikalavimai keliami ne tik orlaivių gamybai bei įrengimui, bet ir jų priežiūrai bei techniniam aptarnavimui. Sumontuosime dirbtuves pagal visus reikiamus standartus, taip pat visas papildomas ar administracijos patalpas.

Praktikos bazės gali būti nesudėtingai sumontuotos šalia įvairaus dydžio aerodromų. Jose galima įsirengti mokymosi sales, stimuliatorius bei visa, kas reikalinga rengti pilotams mėgėjams, sklandytojams ar aviacijos mechanikams.


Plieno konstrukcijų pastatai statomi greitai, nes jos paruoštos itin tiksliai, taigi nebereikia nieko koreguoti


Plienas suderinamas su kitomis medžiagomis ir tai leidžia sukurti įvairius patraukliai atrodančius dizainus


Šie pastatai atitinka visus Europos Sąjungos bei ISO standartus ir tai paaiškina vis didėjantį jų populiarumą


Pastatai prižiūrimi ir restauruojami paprastai

Nesvarbu, ar turite asmeninį lėktuvą ir Jums aktualus kokybiškas bei greitai sumontuojamas angaras už prieinamą kainą, ar esate stambi įmonė, aptarnaujanti įvairaus dydžio orlaivius, kreipkitės į mus, kad kartu aptartume visus statinio projektavimo, įrengimo ir kt. niuansus bei rastume sprendimą, tinkantį geriausiai Jūsų atveju.